Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Новини та акції

Новини, акції, статті про нерухомості від компанії-забудовника Строїтель-П.

Поради з облаштування кухні

Кухня-одне з найважливіших і активно використовуваних приміщень будь-якої квартири. Оформляючи кухню, важливо пам'ятати, що вона повинна бути не тільки красивою і сучасною, але перш за все, зручною і безпечною. Розглянемо як цього домогтися за допомогою правильної розстановки меблів, техніки та освітлення.

Корисні статті

30.03.2021

Класи первинної нерухомості

Сьогодні будівельні компанії поділяють нерухомість на чотири класи: Економ, комфорт, бізнес і еліт. Належність кожного проекту до якого-небудь класу визначається наступними параметрами:

  • Місце розташування будинку
  • Розвиток інфраструктури
  • Будівельні та технічні характеристики будівлі
  • Планування і площа квартир
  • Рівень безпеки

Корисні статті

23.03.2021

Як зробити квартиру яскравіше і затишніше

Навіть самий продуманий і стильний дизайн з часом приїдається і набридає, але це ще не привід робити ремонт. Пропонуємо кілька способів, які допоможуть освіжити інтер'єр, зроблять його яскравіше і затишніше без особливих  витрат.

Корисні статті

16.03.2021

Інфраструктура в новобудові

При купівлі квартири в новобудові інвесторів цікавлять не тільки характеристики самої квартири, але і розвиток зовнішньої і внутрішньої інфраструктури всього будинку. Тож не дивно, адже від цього аспекту залежить комфорт і якість життя мешканців. Розглянемо, на які саме параметри інфраструктурного розвитку варто звернути увагу при виборі квартири в новобудові.

Корисні статті

09.03.2021

Оригінальні оздоблювальні матеріали

Крім стандартних способів обробки стін є і дуже незвичайні, які зроблять інтер'єр вашої квартири оригінальним і незабутнім. Ось найцікавіші з них:

Живі шпалери

Інноваційний матеріал, який під впливом змін в температурному режимі змінює свій колір або проявляє нові зображення. Такий ефект досягається за рахунок спеціальної термічної фарби, якою покривають шпалери...

Корисні статті

02.03.2021