Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Новини та акції

Новини, акції, статті про нерухомості від компанії-забудовника Строїтель-П.

Корисні поради покупцям нерухомості — частина 1

Придбання квартири або будинку - досить відповідальна справа, часто пов'язане з великою кількістю нюансів, особливо, якщо це ваша перша покупка житла. І мова тут не тільки про фінансові та юридичні питання. Сьогодні ми дамо вам перші п'ять корисних порад з цієї рубрики.

Корисні статті

20.07.2021

Що таке європланування

Формулювання євроквартири або європланування часто спливає серед оголошень і пропозицій забудовників і дизайнерів інтер'єрів. Давайте розбиратися, що ж мається на увазі під цим терміном, розглянемо особливості, плюси і мінуси такої організації житлового простору.

Корисні статті

13.07.2021

Яких планувань краще уникати при виборі квартири

Здається, що непрактичні планування залишилися лише в радянських «панельках» та «хрущовках», а сучасні забудовники використовують тільки продумані рішення для організації житлового простору. Однак, іноді це далеко не так. Давайте розглянемо варіанти планувань, яких бажано уникати при покупці квартири як в новобудові, так і на вторинному ринку. Зазвичай це ряд крайнощів, які буде легко запам'ятати.

Корисні статті

06.07.2021

Переваги автономного опалення

У сучасних реаліях користуватися послугами централізованого опалення виявляється не завжди зручно і вигідно. Добре, якщо ви проживаєте в новобудові, де є дахова котельня або індивідуальні котли в кожній квартирі. У цій статті ми розглянемо переваги другого варіанту.

Корисні статті

29.06.2021

Ремонт квартири для здачі в оренду

Ринок орендної нерухомості постійно зростає, що означає і зростання конкуренції серед орендодавців. Така тенденція змушує знижувати вартість оренди, зменшуючи прибуток і збільшуючи терміни повернення інвестицій. Які є виходи з ситуації, що склалася? Давайте розбиратися.

Корисні статті

22.06.2021

Вітальня, яка запам'ятається вашим гостям

Вітальня в квартирі — не тільки місце, де можна розслабитися відпочити всією сім'єю, але і кімната для прийому гостей. У цій стаття ми постараємося дати кілька порад для тих, хто хоче щоб їх вітальня була одночасно комфортної і ефектною.

Корисні статті

15.06.2021