Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Новини та акції

Новини, акції, статті про нерухомості від компанії-забудовника Строїтель-П.

Фотозвіт про хід будівництва ЖК на вул. О. Гончара від 4.04.2022

З 28 березня ми відновили роботи з будівництва та оздоблення ЖК на вулиці Олеся Гончара. Не дивлячись на важкі часи, ми намагаємося виконувати всі свої зобов'язання перед нашими інвесторами та партнерами. Все буде Україна!

ЖК на вул. Олеся Гончара

04.04.2022

Допомагаємо разом!

24 лютого 2022 року Російські війська атакували Україну. Для всіх нас настали непрості часи, які об'єднали українців як ніколи. Наша компанія Строїтель-П, звичайно, не залишається осторонь і всіма силами допомагає ЗСУ та територіальній обороні!

Корисні статті

05.03.2022

Цікаві факти про будівництво — частина 5

Кілька років тому, на місці занедбаного кар'єру, що утворився внаслідок видобутку каменю, відкрито унікальний готель Intercontinental Shanghai Wonderland. Готель розташований в районі Сунцзян, всього за півсотні кілометрів від центру Шанхаю.

Корисні статті

22.02.2022

Фотозвіт про хід будівництва ЖК на вул. О. Гончара від 17.02.2022

На даний момент повністю виконано скління другої секції. Проходить монтаж фасаду другої секції, проводяться штукатурні роботи, розводиться система опалення по квартирах. Підходить до завершення зведення стін першої секції.

ЖК на вул. Олеся Гончара

17.02.2022

5 ідей, у що перетворити балкон або лоджію

Як правило, балкон не розглядається мешканцями, як повноцінне, що володіє унікальним функціоналом, житлове приміщення. Тут знаходять свій притулок речі, давно вже нікому не потрібні, але викидати які чомусь не виходить. Але, особливо за умови невеликої кількості корисних метрів, раціонально використовувати кілька квадратів балконного простору — це не тільки спосіб розвантажити житлове приміщення, але і можливість створити окрему кімнату.

Корисні статті

15.02.2022