Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Новини та акції

Новини, акції, статті про нерухомості від компанії-забудовника Строїтель-П.

Ідеальна квартира для віддаленої роботи

ІКарантин позаду, але далеко не всі працівники поспішають повертатися в офіс. Багато компаній і співробітники зробили висновок, що віддалена робота може бути набагато ефективнішою і комфортною, а витрати на утримання офісу та техніки можна скоротити в рази. Однак, виявилося, що далеко не кожне житло підходить для віддаленої роботи. Давайте розбиратися, якою має бути квартира віддаленого співробітника або фрілансера.

Корисні статті

09.06.2021

Поради з облаштування невеликої кухні

Сучасні мешканці квартир діляться на два типи. Одні люблять готувати складні страви і готові проводити багато часу в своїй просторій кухні. Інші живуть в іншому темпі і їм достатньо щось швидко приготувати або просто розігріти. Саме про кухню для таких людей ми сьогодні і поговоримо.

Якщо ви не дуже любите готувати або у вас недостатньо часу для цього, вам можна обійтися компактною кухнею або кухнею, поєднаною з вітальні. Ось кілька порад, які допоможуть заощадити місце, але в той же час,…

Корисні статті

01.06.2021

5 головних принципів ідеальною дитячої кімнати

Для кожної дитини його перша кімната — чарівний простір, з якого він починає своє знайомство з навколишнім світом. Від того, яким буде цей простір, багато в чому залежить розвиток малюка і його майбутнє. Тому вкрай важливо приділити достатньо уваги облаштування дитячої та поставитися до цієї справи серйозно.

Корисні статті

11.05.2021

Як правильно спланувати положення розеток в квартирі

Комфортне проживання в сучасній квартирі багато в чому залежить від того, наскільки вірно в ній розташовані електричні розетки. Дуже важливо продумати схему електричних точок до того як ви приступили до ремонту. Зміни положення розеток і проводки на пізніх етапах ремонту можуть спричинити за собою значні додаткові витрати. Кількість розеток у кожній кімнаті також грає важливу роль. Варто заздалегідь прорахувати, скільки техніки буде підключено в тій чи іншій зоні, щоб надалі мінімально використовувати…

Корисні статті

05.05.2021

Що таке вентильований фасад

Фасад — це важлива складова частина будівлі, яка відповідає за довговічність експлуатації і привабливий зовнішній вигляд будівлі. Найбільш затребуваним і технологічним способом обробки стін на сьогоднішній день є вентильований фасад. Ця конструкція складається з декількох шарів:

  • Каркас. Він служить опорою всієї конструкції і кріпиться безпосередньо до стіни. Виготовляється з оцинкованої, нержавіючої сталі або з алюмінію.
  • Фасадне облицювання. Кріпиться з лицьового боку…

Корисні статті

27.04.2021