Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Новини та акції

Новини, акції, статті про нерухомості від компанії-забудовника Строїтель-П.

Системи зберігання в маленькій квартирі

У малогабаритній квартирі питання грамотної організації житлового простору дуже актуальне. І від того, наскільки все продумано, залежить не тільки зовнішній вигляд житла, але і комфорт його мешканців. У цій статті ми розглянемо різні варіанти систем зберігання в умовах маленької житлоплощі.

Корисні статті

12.01.2021

Зонування кімнат. Основні правила і прийоми.

Один з плюсів сучасних новобудов - вільні планування. І якщо ви стали власником квартири з чистим плануванням, не поспішайте будувати стіни. Скористайтеся таким декоративним прийомом як зонування. Зонування - це поділ житлового приміщення на функціональні зони, що відповідають основним потребам і стилю життя власника квартири. З його допомогою можна створити сучасний інтер'єр, а відсутність капітальних перегородок зробить приміщення більш просторим і світлим, завдяки безперешкодному доступу сонячного…

Корисні статті

11.01.2021

Варіанти оздоблення стін в квартирі

Оздоблення стін-один з основних моментів, на якому будується інтер'єр квартири. Широкий асортимент і можливості сучасних оздоблювальних матеріалів дозволяють поєднувати в одному приміщенні різні види і технології, оформити квартиру в будь-якому стилі. Розглянемо найбільш популярні варіанти внутрішнього декоративного оздоблення стін.

Корисні статті

22.12.2020

Як облаштувати квартиру під здачу в оренду

Сьогодні багато людей купують нерухомість не для себе, а в якості інвестиції, тому питання облаштування квартири для здачі в оренду дуже актуальне. У цій статті розглянемо, як зробити квартиру привабливою для орендаря і окупити вкладення.

Корисні статті

08.12.2020

Панорамне скління в новобудовах

Панорамні вікна - це тип скління, при якому віконний отвір займає від 60% до 100% площі стіни. Також зустрічаються варіанти, коли скляні конструкції монтуються встик, утворюючи дві або більше суміжні прозорі поверхні. Таке скління вже не можна назвати новинкою, але і своєї популярності воно не втрачає. Навпаки, все більше забудовників намагається використовувати панорамні вікна в своїх проектах.

Корисні статті

17.11.2020

Переваги високих поверхів в новобудовах

Часи, коли верхні поверхи багатоповерхівок користувалися меншим попитом нарівні з першими поверхами, давно пройшли. Сьогодні їх популярність набагато вище середніх поверхів, які ще зовсім недавно вважалися тією самою «золотою серединою». Це обумовлено рядом переваг, раніше недоступних для високих будівель. Отже, перерахуємо основні з них:

  • Відсутність сусідів зверху. Жителям верхнього поверху не заважатиме шум, що виходить від сусідів над ними. Крім того, ймовірність затоплення водою…

Корисні статті

10.11.2020