Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Новини та акції

Новини, акції, статті про нерухомості від компанії-забудовника Строїтель-П.

Оригінальні поради від зарубіжних дизайнерів інтер'єрів

Квартира, куплена в новобудові — це прекрасний майданчик для втілення інтер'єру своєї мрії. Нова квартира, як чистий аркуш паперу — місце для творчості і сміливих ідей. Сьогодні ми надихнемося порадами іноземних дизайнерів щоб зробити свій інтер'єр більш оригінальним.

Корисні статті

30.11.2021

Замовити дизайн інтер'єру або зробити самостійно

Найчастіше люди вважають, що можуть якісно і самостійно спроектувати дизайн інтер'єру. Але це далеко не так. Не маючи належного досвіду і освіти, ви неминуче зіткнетеся з низкою проблем. Помилки на початкових стадіях проектування можуть влетіти в копієчку вже в процесі самого ремонту. Невірні розміри, розрахунки матеріалів та їх властивостей і, як наслідок, додаткові витрати на переробку та заміну деталей інтер'єру. Щоб уникнути всіх цих проблем, краще все-таки звернутися до професіоналів і замовити…

Корисні статті

23.11.2021

Історія створення бетону

Бетоном прийнято називати твердий будівельний матеріал, одержуваний при затвердінні суміші з в'яжучої речовини, наповнювачів для основи і води. Хоча, існують деякі види бетонів, де вода не використовується. Сьогодні ми поговоримо про історію створення і розвитку бетонних технологій, адже саме бетон є основним матеріалом в сучасному будівництві.

Корисні статті

16.11.2021

Цікаві факти про будівництво — частина 3

Як існує найвищий хмарочос, так є найменший. І є він таким зовсім не тому, що побудований досить давно і нові будинки перехопили у нього пальму першості. Ні, ця будівля — плід досить неординарної афери, провернутої на початку минулого століття в місті Вічіто-Фолс, штату Техас, США. Завдяки відкриттю в 1912 році родовища нафти поблизу міста, його населення стало швидко зростати. Крім іншої інфраструктури, бізнесменам того часу в терміновому порядку знадобилися офісні будівлі. Попит народжує…

Корисні статті

09.11.2021

Переваги будівництва з газобетону

Розвиток будівельних технологій не стоїть на місці, на ринку постійно з'являються нові і вдосконалюються традиційні матеріали. Одним з таких продуктів є газобетон. Це різновид пористого бетону, отриманого в результаті затвердіння спіненої суміші, що складається з наступних компонентів: цементу, гіпсу, негашеного кальцієвого вапна, кварцового піску і алюмінієвої пудри.

Корисні статті

02.11.2021

Марки, класи, характеристики і призначення бетону

Монолітно-каркасна технологія будівництва сьогодні найбільш популярна серед забудовників україни. Основний матеріал, який використовується для даного типу будівництва — це бетон. Сьогодні ми розберемо, чим відрізняються марки бетону, які вони мають відмінності і призначення.

Корисні статті

26.10.2021

Фотозвіт будівництва ЖК на вул. Олеся Гончара від 22.10.2021

Фотозвіт про будівництво ЖК на вул. Олеся Гончара за 22 жовтня. Монолітні роботи по 2 секції виконані на 100%, по 1 секції — на 65%. Кладочні роботи ведуться за графіком і складають 38%.

ЖК на вул. Олеся Гончара

22.10.2021

Скандинавский стиль интерьера

Сьогодні поговоримо про одне з найцікавіших і популярних стилях в оформленні приміщень — скандинавському. Скандинавський стиль інтер'єру розвивався під впливом географічного положення і кліматичних особливостей регіону. Затишний, живий і одночасно функціональний, він відмінно підходить для квартир будь-якої площі. Головними характерними рисами скандинавського стилю є натуральні матеріали, достаток денного світла, світлі тони, зручна лаконічна меблі, яскравий декор і аксесуари.

Корисні статті

19.10.2021