Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Корисні статті

Статті про ринок нерухомості, квартирах в новобудовах від фахівців компанії «Строїтель-П».

5 головних принципів ідеальною дитячої кімнати

Для кожної дитини його перша кімната — чарівний простір, з якого він починає своє знайомство з навколишнім світом. Від того, яким буде цей простір, багато в чому залежить розвиток малюка і його майбутнє. Тому вкрай важливо приділити достатньо уваги облаштування дитячої та поставитися до цієї справи серйозно.

Корисні статті

11.05.2021

Як правильно спланувати положення розеток в квартирі

Комфортне проживання в сучасній квартирі багато в чому залежить від того, наскільки вірно в ній розташовані електричні розетки. Дуже важливо продумати схему електричних точок до того як ви приступили до ремонту. Зміни положення розеток і проводки на пізніх етапах ремонту можуть спричинити за собою значні додаткові витрати. Кількість розеток у кожній кімнаті також грає важливу роль. Варто заздалегідь прорахувати, скільки техніки буде підключено в тій чи іншій зоні, щоб надалі мінімально використовувати…

Корисні статті

05.05.2021

Що таке вентильований фасад

Фасад — це важлива складова частина будівлі, яка відповідає за довговічність експлуатації і привабливий зовнішній вигляд будівлі. Найбільш затребуваним і технологічним способом обробки стін на сьогоднішній день є вентильований фасад. Ця конструкція складається з декількох шарів:

  • Каркас. Він служить опорою всієї конструкції і кріпиться безпосередньо до стіни. Виготовляється з оцинкованої, нержавіючої сталі або з алюмінію.
  • Фасадне облицювання. Кріпиться з лицьового боку…

Корисні статті

27.04.2021

На чому не можна економити під час ремонту

Ремонт квартири — трудомісткий і кропіткий процес, що не терпить поспіху. Необхідно все ретельно продумати і спланувати. У цій статті ми розповімо, на яких етапах в ремонті не варто економити ні в якому разі, щоб не переробляти двічі, зберегти час і бюджет.

Корисні статті

20.04.2021

Як облаштувати відкриту терасу

З приходом теплих днів, весь вільний час хочеться проводити на свіжому повітрі. Якщо у вас квартира з відкритою терасою, то це бажання легко задовольнити. Швидше займіться її облаштуванням і насолоджуйтеся весняним сонцем і свіжим повітрям, не виходячи з дому.

Корисні статті

06.04.2021

Поради з облаштування кухні

Кухня-одне з найважливіших і активно використовуваних приміщень будь-якої квартири. Оформляючи кухню, важливо пам'ятати, що вона повинна бути не тільки красивою і сучасною, але перш за все, зручною і безпечною. Розглянемо як цього домогтися за допомогою правильної розстановки меблів, техніки та освітлення.

Корисні статті

30.03.2021

Класи первинної нерухомості

Сьогодні будівельні компанії поділяють нерухомість на чотири класи: Економ, комфорт, бізнес і еліт. Належність кожного проекту до якого-небудь класу визначається наступними параметрами:

  • Місце розташування будинку
  • Розвиток інфраструктури
  • Будівельні та технічні характеристики будівлі
  • Планування і площа квартир
  • Рівень безпеки

Корисні статті

23.03.2021

Як зробити квартиру яскравіше і затишніше

Навіть самий продуманий і стильний дизайн з часом приїдається і набридає, але це ще не привід робити ремонт. Пропонуємо кілька способів, які допоможуть освіжити інтер'єр, зроблять його яскравіше і затишніше без особливих  витрат.

Корисні статті

16.03.2021

Інфраструктура в новобудові

При купівлі квартири в новобудові інвесторів цікавлять не тільки характеристики самої квартири, але і розвиток зовнішньої і внутрішньої інфраструктури всього будинку. Тож не дивно, адже від цього аспекту залежить комфорт і якість життя мешканців. Розглянемо, на які саме параметри інфраструктурного розвитку варто звернути увагу при виборі квартири в новобудові.

Корисні статті

09.03.2021