Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Корисні статті

Статті про ринок нерухомості, квартирах в новобудовах від фахівців компанії «Строїтель-П».

Допомагаємо разом!

24 лютого 2022 року Російські війська атакували Україну. Для всіх нас настали непрості часи, які об'єднали українців як ніколи. Наша компанія Строїтель-П, звичайно, не залишається осторонь і всіма силами допомагає ЗСУ та територіальній обороні!

Корисні статті

05.03.2022

Цікаві факти про будівництво — частина 5

Кілька років тому, на місці занедбаного кар'єру, що утворився внаслідок видобутку каменю, відкрито унікальний готель Intercontinental Shanghai Wonderland. Готель розташований в районі Сунцзян, всього за півсотні кілометрів від центру Шанхаю.

Корисні статті

22.02.2022

5 ідей, у що перетворити балкон або лоджію

Як правило, балкон не розглядається мешканцями, як повноцінне, що володіє унікальним функціоналом, житлове приміщення. Тут знаходять свій притулок речі, давно вже нікому не потрібні, але викидати які чомусь не виходить. Але, особливо за умови невеликої кількості корисних метрів, раціонально використовувати кілька квадратів балконного простору — це не тільки спосіб розвантажити житлове приміщення, але і можливість створити окрему кімнату.

Корисні статті

15.02.2022

Як обрати бригаду для ремонту?

Ремонт в квартирі або приватному будинку точно не та процедура, яку ви захочете проводити часто, тому логічно підійти до вибору будівельників максимально уважно. Саме від професійного рівня цих людей буде залежати ваш комфорт в найближчі кілька років і сума, яку ви витратите прямо зараз. Так як знайти будівельну бригаду, здатну виконати всі роботи якісно і в строк?

Корисні статті

08.02.2022

5 способів зробити простір ванної кімнати візуально більше

Найчастіше санвузол — найменша кімната в квартирі. Тому бажання зробити приміщення в кілька квадратних метрів більше хоча б візуально, цілком природно. Ось кілька прийомів, які зможуть зробити ванну просторіше.

Корисні статті

01.02.2022

Пластикові вікна в наших будинках

Все рідше на фасадах будівель можна помітити дерев'яні віконні рами. Більшість власників квартир в старому житловому фонді давно замінили їх на сучасні пластикові, в новобудовах пластикові вікна встановлюють первісно. Сьогодні ми постараємося розповісти історію і описати основні характеристики вікон, які вже стали для нас такими звичними.

Корисні статті

18.01.2022

Застарілі прийоми оформлення інтер'єру, від яких варто відмовитися — частина 1

У цій рубриці ми познайомимо вас з елементами інтер'єру, які вже вийшли з моди і яких краще по можливості позбутися.

Арки і ніші з гіпсокартону

З впровадженням в наших широтах такого матеріалу, як гіпсокартон, відкрилися нові можливості обробки приміщень. Цей матеріал дозволяє цікаво обіграти елементи конструкції будівлі, такі, як несучі балки або колони. Саме цією особливістю стали зловживати дизайнери 2000-х років, зводячи величні арки і ніші з гіпсокартону в приміщеннях будь-якого…

Корисні статті

11.01.2022

Корисні поради покупцям нерухомості — частина 2

Сьогодні пропонуємо вам другу частину порад покупцям нерухомості з нашої постійної рубрики.

Познайомтеся з сусідами

Є дві відомі приказки «Сусідів не вибирають» та «Не будинок купуй, а сусіда вибирай». Щиро бажаємо вам не потрапляти під дію першої з них і користуватися мудрістю другої. Перед покупкою квартири на вторинному ринку не складе особливих труднощів провідати майбутніх сусідів і дізнатися, що вони за люди. Якщо сусіди проблемні, в їх житті переважають згубні звички, то…

Корисні статті

04.01.2022