Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Корисні статті

Статті про ринок нерухомості, квартирах в новобудовах від фахівців компанії «Строїтель-П».

Як можна корисно використати лоджію

У цій статті розглянемо, як використовувати квадратні метри лоджії з розумом, зробити її зручною і функціональною частиною квартири, а заодно і розвантажити інший житловий простір. Перше, про що потрібно подумати - як правильно її утеплити. Тільки одними якісними склопакетами тут не обійтися. Необхідно буде утеплити підлогу, стелю, стіни і парапет, встановити системи обігріву.

Корисні статті

16.02.2021

Як зробити темну квартиру світліше

У темній квартирі з недостатньою кількістю природного освітлення дискомфортно і незатишно. Недолік сонячного світла сильно впливає на фізичне, психологічний  і емоційний стан мешканців. Але це не привід впадати у відчай. Ось кілька простих порад, які допоможуть зробити темну квартиру світліше і просторіше.

Корисні статті

10.02.2021

На якому етапі вигідно інвестувати в новобудови

Етап будівництва - один з найбільш важливих параметрів при виборі житла. Але якщо раніше покупці вважали за краще купувати житло на фінальному етапі будівництва об'єкта, то зараз багато хто готовий інвестувати навіть на етапі котловану, за умови надійності забудовника. Розглянемо, який з етапів найбільш вигідний для інвестування в новобудову.

Корисні статті

09.02.2021

Як спланувати висвітлення в квартирі

Комфорт в будинку багато в чому залежить від грамотно спроектованого освітлення. За допомогою світильників, люстр, бра і торшерів можна підкреслити всі достоїнства вашого інтер'єру і приховати недоліки, оформити кожну кімнату гармонійно і функціонально. Тому, до вибору освітлювальних приладів потрібно поставитися дуже серйозно.

Корисні статті

27.01.2021

Яку планування вибрати в новобудові

Щоб придбати квартиру з плануванням, яка буде зручною і комфортною для вас і вашої родини, потрібно врахувати склад сім'ї та їхні потреби. Правильно організувати житловий простір і задіяти кожен метр житлоплощі з користю, вам допоможуть наступні правила...

Корисні статті

26.01.2021

Важливі критерії при виборі квартири

Для кожного потенційного покупця уявлення про ідеальну квартирі буде відрізнятися в залежності від стилю життя, наявності сім'ї, бажань і фінансових можливостей. У цій статті ми перерахуємо які критерії найбільш важливі при покупці квартири в новобудові.

Корисні статті

26.01.2021

Системи зберігання в маленькій квартирі

У малогабаритній квартирі питання грамотної організації житлового простору дуже актуальне. І від того, наскільки все продумано, залежить не тільки зовнішній вигляд житла, але і комфорт його мешканців. У цій статті ми розглянемо різні варіанти систем зберігання в умовах маленької житлоплощі.

Корисні статті

12.01.2021

Зонування кімнат. Основні правила і прийоми.

Один з плюсів сучасних новобудов - вільні планування. І якщо ви стали власником квартири з чистим плануванням, не поспішайте будувати стіни. Скористайтеся таким декоративним прийомом як зонування. Зонування - це поділ житлового приміщення на функціональні зони, що відповідають основним потребам і стилю життя власника квартири. З його допомогою можна створити сучасний інтер'єр, а відсутність капітальних перегородок зробить приміщення більш просторим і світлим, завдяки безперешкодному доступу сонячного…

Корисні статті

11.01.2021

Варіанти оздоблення стін в квартирі

Оздоблення стін-один з основних моментів, на якому будується інтер'єр квартири. Широкий асортимент і можливості сучасних оздоблювальних матеріалів дозволяють поєднувати в одному приміщенні різні види і технології, оформити квартиру в будь-якому стилі. Розглянемо найбільш популярні варіанти внутрішнього декоративного оздоблення стін.

Корисні статті

22.12.2020