Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Корисні статті

Статті про ринок нерухомості, квартирах в новобудовах від фахівців компанії «Строїтель-П».

Скандинавский стиль интерьера

Сьогодні поговоримо про одне з найцікавіших і популярних стилях в оформленні приміщень — скандинавському. Скандинавський стиль інтер'єру розвивався під впливом географічного положення і кліматичних особливостей регіону. Затишний, живий і одночасно функціональний, він відмінно підходить для квартир будь-якої площі. Головними характерними рисами скандинавського стилю є натуральні матеріали, достаток денного світла, світлі тони, зручна лаконічна меблі, яскравий декор і аксесуари.

Корисні статті

19.10.2021

Квартира в новобудові — вигідне і надійне вкладення

Житло в сучасній якісній новобудові — це не просто інвестиція, адже мова тут йде не тільки про фінансову вигоду. Останні кілька років квартири в новобудові користуються більшою популярністю, ніж вторинне житло. Чому ж справа йде саме так?

Корисні статті

12.10.2021

10 порад з дизайну інтер'єру маленької квартири

У цій статті ми виклали кілька основних правил з дизайну інтер'єру маленьких квартир, дотримуючись яких ви зробите ваше житло затишним і цікавим. Проектуючи дизайн інтер'єру в малогабаритній квартирі, необхідно пам'ятати головне — всі деталі інтер'єру в такому приміщенні повинні бути спрямовані на візуальне збільшення простору.

Корисні статті

28.09.2021

7 помилок, які можуть зіпсувати інтер'єр

Який же він, ідеальний інтер'єр? Звичайно той, який підходить саме вам. А, так як всі ми дуже різні, то і інтер'єр потрібно підбирати суто індивідуально. Однак, при всіх сучасних можливостях, величезному спектрі варіантів і прийомів, не варто нехтувати базовими правилами. Сьогодні ми познайомимося з частими помилками, про які краще знати до початку дизайн-проекту і ремонту.

Корисні статті

21.09.2021

Як обрати міжкімнатні двері

Сьогодні ми розповімо про основні види та особливості міжкімнатних дверей. Невірно підібрані двері можуть зіпсувати навіть найвишуканіший і дорогий інтер'єр. Крім того, потрібно враховувати не тільки колір, але і зручність експлуатації, а так само довговічність виробів. Які ж двері підійдуть саме вам? Давайте розбиратися.

Корисні статті

14.09.2021

Як з однієї кімнати зробити дві

Трапляється, що у власників великих віталень кімнат виникає бажання або навіть необхідність поділу її на два простори — поєднати з кухнею, спальної, дитячої або кабінетом. Існує безліч дизайнерських прийомів для досягнення такого результату. У цій статті ми познайомимо вас з найбільш вдалими рішеннями.

Корисні статті

07.09.2021

Цікаві факти про будівництво — частина 2

  1. Сьогодні ми розповімо кілька цікавих фактів про знамениту Китайську стіну.

    1. Протяжність Cтіни становить 8851.9 км, а загальна довжина, враховуючи всі відгалуження будови — 21 196 км. Для порівняння довжина екватора нашої планети — 40 075 км.
    2. Початок будівництва Китайської стіни датується III століттям до нашої ери (за деякими даними VIII століттям до нашої ери). Таким чином вік Великої стіни налічує, як мінімум, 2300 років.
    3. Будівництво стіни офіційно…

Корисні статті

31.08.2021

Що важливо зробити до встановлення кухні

Ви давно мріяли про нову кухні, переглянули десятки сайтів і сотні фотографій на них. Зібрали безліч ідей, виділили з них ті , які сподобалися, визначилися з кольорами і матеріалами. Продумали, як вам здається, все до дрібниць і готові замовляти кухонний гарнітур. Не поспішайте. Для початку, ознайомтеся з декількома порадами, які допоможуть уникнути поширених помилок і заощадити ваш час і гроші.

Корисні статті

17.08.2021

Цікаві факти про будівництво — частина 1

Спори з приводу авторів пірамід тривають донині. Безліч версій від офіційної і до позаземної розбурхують уми дослідників. Не дивлячись на це, сьогодні можна з високою часткою ймовірності припустити, чиїми руками виконувалося зведення пірамід. Єгиптологи рідко змінюють свою усталену точку зору. Але версія, заснована на роботах геродота про те, що при будівництві використовувалася праця рабів, вже переглянута. На даний момент вважається, що піраміди будувало основне населення країни, що було їх…

Корисні статті

10.08.2021

Ліфти в новобудовах

Ліфт-невід'ємний елемент будь-якого сучасного багатоповерхового будинку. Цей трудяга щодня здійснює сотні перевезень. І його поломка або недоліки конструкції можуть доставити серйозні незручності і навіть наразити на небезпеку мешканців будинку і їх гостей. Тому при виборі житлового комплексу не можна обійти питання про те, якої марки встановлені ліфти і які вони мають характеристики.

Корисні статті

03.08.2021