Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Як обрати бригаду для ремонту?

Поради щодо вибору бригади для ремонту
Як обрати бригаду для ремонту?

Ремонт в квартирі або приватному будинку точно не та процедура, яку ви захочете проводити часто, тому логічно підійти до вибору будівельників максимально уважно. Саме від професійного рівня цих людей буде залежати ваш комфорт в найближчі кілька років і сума, яку ви витратите прямо зараз. Так як знайти будівельну бригаду, здатну виконати всі роботи якісно і в строк?

Звичайно, як і в будь-якій сфері діяльності, величезне значення мають відгуки клієнтів і сарафанне радіо. Так що якщо комусь із ваших знайомих пощастило знайти хороших будівельників, то ви можете просто звернутися до них. Але що робити якщо таких знайомств у вас немає?

Де шукати робітників?

У мережі розміщені оголошення як від приватних майстрів, так і від будівельних компаній. У першому випадку можна трохи заощадити — приватний майстер не несе витрат, існуючих у фірми і, найчастіше, не платить податки. Але є й інша сторона медалі — кваліфікацію таких працівників складно перевірити. Ще складніше привести до правової відповідальності горе-працівника, в разі погано зробленої роботи або знайти заміну раптово "захворівшим" після отримання першого авансу робітникам.

У другому випадку доведеться заплатити більше, але величезний плюс співпраці з будівельними компаніями в тому, що вони працюють в правовому полі. А значить їх можна притягнути до відповідальності і отримати компенсацію в разі затягування здачі чергового етапу ремонту, браку або виконання гарантійних зобов'язань. Також, майстри в компанії зазвичай спеціалізуються на виконанні певних видів робіт, а значить вони більш компетентні, ніж так звані універсали.

Як укласти договір?

Ремонт — фінансово витратний процес, що рясніє різноманітними підводними каменями, тому, наймете ви бригадира самостійно або звернетеся в компанію, необхідно скласти договір. На які пункти потрібно звернути увагу перш за все:

  • Чітко прописані терміни виконання ремонтних робіт і неустойка, яку вам зобов'язані виплатити в разі їх порушення.
  • Повний список робіт, починаючи від демонтажу і закінчуючи внутрішньою обробкою.
  • Зобов'язання виконувати роботи відповідно до стандартів якості.
  • Тип розрахунку — за передоплатою або за фактом виконаної роботи.

Зазвичай такі роботи діляться на кілька етапів: демонтаж, проведення комунікацій, монтаж перегородок, заливка підлоги, обробка стін і стелі, чистова обробка. Як правило, робота оплачується поетапно, незалежно чи будете ви платити після закінчення роботи або по передоплаті.

З ким спілкуватися, якщо виникли питання до якості ремонту?

Всі питання найкраще вирішувати з бригадиром. Якщо вам здається, що стіни зроблені нерівно, повідомте йому про це. Бригадир найменше зацікавлений в затягуванні здачі об'єкта, тому проблема буде вирішена швидко, оперативно і, головне, без вашої участі.

І останнє — краще контролювати всі етапи будівництва, від складання кошторису і закупівлі матеріалів до здачі об'єкта, адже гарантійні терміни колись закінчаться і виправляти помилки будівельників доведеться за свій рахунок. Так що, перед початком ремонту, варто ознайомитися з будівельними технологіями і зорієнтуватися в використовуваних матеріалах.

Нагадаємо, що компанія Строїтель-П може допомогти з підбором фахівців.  Для отримання консультації вам потрібно зателефонувати в Центральний Відділ Продажів за номерами:

+38 (066) 22-111-22
+38 (068) 22-111-22