Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Переваги високих поверхів в новобудовах

Опис переваг високих поверхів в новобудовах
Переваги високих поверхів в новобудовах

Часи, коли верхні поверхи багатоповерхівок користувалися меншим попитом нарівні з першими поверхами, давно пройшли. Сьогодні їх популярність набагато вище середніх поверхів, які ще зовсім недавно вважалися тією самою «золотою серединою». Це обумовлено рядом переваг, раніше недоступних для високих будівель. Отже, перерахуємо основні з них:

  • Відсутність сусідів зверху. Жителям верхнього поверху не заважатиме шум, що виходить від сусідів над ними. Крім того, ймовірність затоплення водою зведена до мінімуму.
  • Прекрасні видові характеристики. Верхні поверхи славляться хорошими видами з вікон. Навіть якщо будинок розташовані в не дуже мальовничому районі, піднесення над іншими будівлями радує око. Додатковий плюс полягає в тому, що в вікна потрапляє більше природного світла, ніж в поверхах, розташованих нижче.
  • Більш чисте повітря. Не секрет, що на великих висотах якість повітря помітно краще. Це особливо актуально для сучасних мегаполісів, повітря яких наповнений шкідливими викидами. Бонусом буде і менша кількість літаючих комах.
  • Низький рівень вуличного шуму. На верхніх поверхах створюється відчуття відокремленості. Міські звуки, вуличне і автомобільне освітлення в меншій мірі турбують мешканців.
  • Вигідні планування. У сучасних новобудовах забудовники намагаються розмістити на верхніх поверхах більш цікаві варіанти планувань. Це можуть бути багаторівневі квартири, додаткові тераси, зимові сади, можливість використовувати простір даху.

Єдиним істотним мінусом верхніх поверхів є більш висока вартість в порівнянні з нижніми. Інші недоліки, які були притаманні більш старим будівлям, тепер перетворилися в міфи. Ось деякі з них:

  • Протікання даху і погана теплоізоляція. Як і багато інших недоліки, ці залишилися в минулому. Сучасні технології будівництва дозволяють убезпечити власників від подібних проблем. Як матеріали покрівлі, так і утеплювачі, які застосовують забудовники, в рази перевершують за своїми характеристиками ті, які використовувалися ще пару десятків років тому.
  • Поломка ліфта. Так, багато хто з нас знайомі з цією проблемою не з чуток. Однак, новітні фірмові ліфти набагато менше схильні до поломок. У більшості випадків на їх лагодження йде пару годин. До того ж, зараз це не один ліфт на будівлю, їх, як мінімум, два-три на секцію.
  • Низька пожежна безпека. Це поняття також вже не так актуально для високих поверхів. Принаймні, в якісних солідних ЖК. Високотехнологічні системи сигналізації, видалення диму і пожежогасіння, незадимлювані сходи і зони безпеки вирішують дану проблему.

Необхідно уточнити, що перераховані переваги актуальні не для всіх сучасних будівель. Дуже важливо вибрати надійного забудовника, який слідує всім заходам безпеки і сучасним тенденціям будівництва. Наші житлові комплекси відповідають сучасним стандартам комфорту і безпеки. Телефонуйте, у нас ще залишилося кілька квартир на верхніх поверхах!

+38 (066) 22-111-22
+38 (068) 22-111-22