Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Інфраструктура в новобудові

Інфраструктура в новобудові

При купівлі квартири в новобудові інвесторів цікавлять не тільки характеристики самої квартири, але і розвиток зовнішньої і внутрішньої інфраструктури всього будинку. Тож не дивно, адже від цього аспекту залежить комфорт і якість життя мешканців. Розглянемо, на які саме параметри інфраструктурного розвитку варто звернути увагу при виборі квартири в новобудові.

Зовнішня інфраструктура поруч із новобудовою

Наявність соціально значущих об'єктів і транспортна доступність району — це перше, на що потрібно звернути увагу при виборі житла. Важливим критерієм буде наявність зупинок і станцій метро біля будинку, а також завантаженість доріг. У пішої доступності від будинку повинні бути садки і школи, дитячі та спортивні майданчики, медичні заклади, аптека, банк, супермаркети і торгово-розважальні центри, салони краси і спортивні комплекси, кафе, ресторани та інші зони відпочинку. Для тих, хто займається спортом, важлива наявність місця для пробіжок, тренажерів під відкритим небом, міні-стадіонів для командних ігор, фітнес-центру. Також суттєвою перевагою є наявність скверу, парку або набережній недалеко від будинку.

Внутрішня інфраструктура новобудови

Зазвичай сучасні новобудови мають дуже розвинену внутрішню інфраструктуру. До неї відносяться: Системи охорони і безпеки, інженерні комунікації, система пожежної безпеки, підземний та наземний паркінг, вантажні та пасажирські ліфти, дитячі та спортивні майданчики на прилеглій до будинку території, зелені насадження, сквери, прогулянкові алеї і зони відпочинку.

Якщо ви купуєте квартиру в житловому комплексі, то досить часто соціально значущі і розважальні об'єкти будуть передбачені на його території, так, щоб кожен мешканець міг отримати все необхідне, не виходячи за межі комплексу. На нижніх поверхах комплексу облаштовуються супермаркети, аптеки, фітнес-центри та спортивні комплекси, дитячі розважальні та розвиваючі центри, басейн, салони краси, клініки та інше.

Розвиток зовнішньої і внутрішньої інфраструктури суттєво впливає на вартість житла. Тому, важливо визначити які саме критерії для вас важливі і на скільки та чи інша новобудова і її інфраструктура підходить саме вам. Це одне з головних питань при виборі житла, від якого залежить якість життя і ваш комфорт.