Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Застарілі прийоми оформлення інтер'єру, від яких варто відмовитися — частина 1

Атрибути інтер'єру, які безнадійно застаріли
Застарілі прийоми оформлення інтер'єру, від яких варто відмовитися — частина 1

У цій рубриці ми познайомимо вас з елементами інтер'єру, які вже вийшли з моди і яких краще по можливості позбутися.

Арки і ніші з гіпсокартону

З впровадженням в наших широтах такого матеріалу, як гіпсокартон, відкрилися нові можливості обробки приміщень. Цей матеріал дозволяє цікаво обіграти елементи конструкції будівлі, такі, як несучі балки або колони. Саме цією особливістю стали зловживати дизайнери 2000-х років, зводячи величні арки і ніші з гіпсокартону в приміщеннях будь-якого метражу. Сьогодні такі елементи вважаються пережитками минулого, які не є функціонально необхідними. Від напівкруглих арок краще позбутися зовсім, а ніші замінити на більш легкі для сприйняття з дерева, скла або металу.

Громіздка багаторівнева стеля

Поява таких стель також обумовлено можливістю надати гіпокартону різну, в тому числі і округлу форму. Постарайтеся позбутися від цих застарілих конструкцій і, звичайно, відмовитися від їх зведення в майбутньому. Вони мають мало практичного сенсу і, до того ж, занадто перевантажують простір, особливо, якщо приміщення недостатньо просторе.

Стеля з малюнком

Ще кілька років тому натяжні стелі були на піку своєї популярності. Дійсно, у них є велика кількість переваг в порівнянні з альтернативними методами оформлення. Це і швидкість установки і відсутність необхідності вирівнювати поверхню і прийнятний зовнішній вигляд. За винятком, звичайно, кричущих принтів, які можна на них нанести. Яскраві зображення можуть добре виглядати на екрані монітора при замовленні, але після установки стелі довгі роки докучати мешканцям своїм гнітючим і недоречним виглядом. Постарайтеся не використовувати такий прийом оформлення. За рідкісним винятком, стелі з малюнком говорять про безсмак дизайнера.

Слідкуйте за сучасними трендами в дизайні інтер'єрів, віддаючи пріоритет практичність, а не моді. Аналізуйте властивості того чи іншого предмета декору, який бажаєте використовувати, задавайтеся питаннями, наскільки він необхідний і як буде виглядати через кілька років.