Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Замовити дизайн інтер'єру або зробити самостійно

Відмінності при замовленні дизайну інтер'єру у студії
Замовити дизайн інтер'єру або зробити самостійно

Найчастіше люди вважають, що можуть якісно і самостійно спроектувати дизайн інтер'єру. Але це далеко не так. Не маючи належного досвіду і освіти, ви неминуче зіткнетеся з низкою проблем. Помилки на початкових стадіях проектування можуть влетіти в копієчку вже в процесі самого ремонту. Невірні розміри, розрахунки матеріалів та їх властивостей і, як наслідок, додаткові витрати на переробку та заміну деталей інтер'єру. Щоб уникнути всіх цих проблем, краще все-таки звернутися до професіоналів і замовити дизайн-проект у них. Дизайн-проект — це детальне керівництво по ремонту та облаштування приміщення, яке включає в себе схеми, креслення, планування і 3D-візуалізацію з докладним описом і рекомендаціями дизайнера. Дотримуючись їх, ви отримаєте інтер'єр про який мріяли. Наявність грамотного проекту — це не розкіш і не примха, а необхідність, яка економить час, нерви і бюджет. Нижче розглянемо переваги професійного дизайн-проекту:

Досвід

Люди, як правило, представляють інтер'єр своєї квартири у вигляді окремих частин мозаїки. Але на практиці зібрати розрізнені фрагменти в гармонійну обстановку досить складно. У той час як дизайнер має великий практичний досвід і теоретичну базу, що позбавить від проблем з технічною документацією, складанням кошторису, вибором сучасних будівельних матеріалів, меблів і техніки. Професіонали допоможуть підібрати стиль інтер'єру і знайти найкращі рішення для його реалізації на заданій площі. При створенні проекту, дизайнер враховує потреби, звички й особисті переваги клієнта. Все продумано до дрібниць і все на своїх місцях.

Економія коштів

Ще один плюс роботи з дизайн-студією — економія фінансових коштів на будівельних матеріалах. Завдяки точним розрахунками ви будете точно знати які матеріали і в якій кількості необхідні для ремонту. Що позбавить вас від необхідності переплачувати за невикористані будівельні матеріали, які часто залишаються після ремонту. Співробітники великих дизайн-студій добре знайомі з асортиментом будівельних магазинів, володіють необхідними зв'язками в сфері будівництва та ремонту. Це дозволить прискорити терміни поставки, придбати всі необхідні матеріали за зниженими цінами, а також отримати знижку постійного клієнта.

Робота з ремонтно-будівельною бригадою

Вибір будівельної бригади — це важливе рішення, від якого залежить естетичний вигляд, комфорт і безпеку вашої квартири. У дизайн-студій, як правило, є перевірені будівельні бригади, які вони можуть порекомендувати замовнику. У студіях повного циклу є власні ремонтні бригади, їх робота з дизайнерами, найчастіше, вже оптимально налагоджена. Професійно підготовлена технічна документація дизайн-проекту допоможе донести до будівельників ваше бачення майбутнього інтер'єру. І в разі невідповідності ремонтних робіт заданим планам, кресленнями і схемами, виконавцю доведеться виправляти помилки за свій рахунок. Також можна скористатися послугою авторського спостереження. В цьому випадку дизайнер контролюватиме хід робіт і їх відповідність проекту. Це захистить вас від неуважності і недбалості працівників.

Сучасні тенденції

Також досвідчений дизайнер обізнаний про останні тенденції в сфері дизайну інтер'єрів: сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали, технологічні новинки, стилі меблів. Завдяки цьому, ваш будинок буде не тільки затишним, але і сучасним.