Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Який поверх обрати при купівлі квартири?

Опис переваг різних поверхів у новобудовах
Який поверх обрати при купівлі квартири?

Сьогодні ми торкнемося поверховості в новобудовах, де звичні «за» і «проти» перших і останніх поверхів будівель старої забудови вже не актуальні. Різниця дійсно існує, але вона пов'язана не з недоліками, а скоріше, перевагами тієї чи іншої квартири. У наших житлових комплексах нам вдалося збалансувати безліч параметрів, так, щоб кожен покупець міг знайти для себе придатний варіант. Про це свідчить рівномірність продажів квартир різної площі та поверховості. Отже, в чому ж відмінності?

Перший поверх

Почнемо з перших поверхів. На сьогоднішній момент ситуації з високою вологістю, комахами і цікавими поглядами перехожих більше не турбують жителів нижніх поверхів. По-перше дані проблеми вирішуються за рахунок сучасних технологій будівництва, по-друге на першому поверсі найчастіше розташовані комерційні приміщення, тому перший житловий поверх буде знаходитися, як мінімум, на рівні другого. Проблеми з більш високим рівнем шуму і забрудненістю повітря в жвавих районах вирішуються якісними склопакетами і хорошою системою вентиляції. Єдиний мінус, з яким доведеться уживатися, це відсутність панорамного виду з вікон.

Про переваги. Квартири на нижніх поверхах коштують дешевше і ви зможете заощадити значну суму. Доставка товарів, особливо великогабаритних вантажів також відбувається за зниженою вартістю. Ви економите час на очікуванні ліфта і завжди можете спуститися або піднятися по сходах. У разі вимушеної евакуації простіше вийти з будівлі з нижніх поверхів.

Середні поверхи

Та сама золота середина. Ці поверхи завжди користувалися популярністю. Тут ціна вже вище, але за неї ви отримуєте більше комфорту. Чим вище знаходиться ваше житло в умовах великого міста, тим більше почуття відокремленості воно здатне подарувати. Менше шуму, менше шкідливих викидів і вже більш привабливий вигляд з вікна. Навіть якщо будівля знаходиться в не дуже мальовничому районі, більший огляд, в порівнянні з першими поверхами, буде позитивно впливати на психологічний стан. До того ж, квартира на середніх поверхах досі вважається кращою інвестицією, якщо ви маєте намір перепродати її в майбутньому.

До мінусів у порівнянні з нижніми поверхами можна віднести необхідність користуватися ліфтом, адже іноді в години-пік очікувати його доводиться досить довго, навіть якщо передбачено кілька ліфтів на багатоповерхівку. Порівняно до останнього поверху, центральна частина будівлі не може похвалитися повноцінними панорамними видами і відсутністю сусідів зверху.

Верхній поверх

Ми вже писали докладно про переваги високих поверхів у відповідній статті, ви можете познайомитися з нею за посиланням: https://www.stroitel-p.com/news/articles/perevagi-visokix-poverx%D1%96v-v-novobudovax. Тут коротко викладемо переваги. Перш за все, це види з вікон, з ними дійсно пов'язаний загальний емоційний стан мешканців. Відсутність сусідів зверху, більш чисте повітря, мінімальний рівень шуму і цікаві планування — все це переваги останнього поверху. Звичайно, квадратні метри таких квартир дорожче, але вони дійсно того варті. Записуйтеся на консультацію і приходьте на показ в споруджуваних будівлях щоб переконатися в цьому самостійно.