Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Як захистити вікна під час вибуху

Поради щодо зміцнення вікон у районі військових дій
Як захистити вікна під час вибуху

Зараз кожна людина, яка перебуває в Україні, може потрапити під авіаудар або артобстріл і не завжди є час, щоб дістатися бомбосховища. Тому зараз важливо максимально захистити свій будинок.

Найуразливіше місце в кожному будинку — це вікна. Навіть якщо вибух відбудеться недалеко, вибуховою хвилею може вибити скло, уламки якого становлять велику небезпеку для людини та майна.

Як уберегти себе від вибухової хвилі?

Для того, щоб зміцнити скло, достатньо кілька смуг скотчу або монтажної стрічки. Смуги слід клеїти хрест-навхрест або сіткою, щоб розділити скло на невеликі ділянки. Таким чином ви убезпечите себе від дрібних уламків і зміцните поверхню скла.

У металопластикових вікнах основну силу вібрації гасять гумові вставки, тому вони безпечніші, ніж звичайні. Взагалі, будь-яка перешкода, поставлена перед вікном, може врятувати вам життя. Книги, щільна тканина, матрац або навіть плівка знижують наслідок від вибуху і вибухової хвилі.