Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Як з однієї кімнати зробити дві

Варіанти зонування кімнати
Як з однієї кімнати зробити дві

Трапляється, що у власників великих віталень кімнат виникає бажання або навіть необхідність поділу її на два простори — поєднати з кухнею, спальної, дитячої або кабінетом. Існує безліч дизайнерських прийомів для досягнення такого результату. У цій статті ми познайомимо вас з найбільш вдалими рішеннями.

Перегородка з гіпсокартону

Завдяки широким можливостям гіпсокартону, ми маємо можливість створювати досить цікаві і практичні конструкції, які не надто перевантажують простір. Звичайно, з нього можна виготовити і повноцінну стіну, але цей варіант буде виправданий тільки якщо у вас дійсно велика кімната від 20 м². Використовуючи перегородку, постарайтеся максимально полегшити її. Для цього можна додати наскрізні полички-стелажі, світлові вікна.

Мобільна перегородка або ширма

Легка конструкція ширми допоможе не тільки ефективно зонувати приміщення, але і не дуже його перевантажити. Складна або розсувна ширма затишно відокремить вашу спальню, кабінет або гардеробну. Прекрасним матеріалом для мобільної перегородки буде скло зі змінною прозорістю.

Завіса

Щільна штора, як не можна до речі підійде для відділення вітальні від спальної зони. Прихований карниз і тканина в тон інтер'єру від стелі до підлоги — ідеальний варіант. Така модифікація, вимагає мінімум витрат, але виглядає дуже ефектно і цілком справляється з поставленим завданням.

Стелаж або шафа

Повноцінно розділити кімнату на дві зони, зберігши максимум корисного простору допоможуть елементи каркасних меблів. Це може бути шафа або стелаж — предмети подвійного призначення. Крім того, що вони є стаціонарної більш надійною перешкодою, в них будуть зберігатися ваш одяг та інші речі.

Барна стійка

Це рішення, по поділу кухні і вітальні вже стало класичним. Іноді є сенс функціонально об'єднати барну стійку з робочою кухонною поверхнею. Це додатково заощадить місце. Не забувайте про освітлення стійки. Грамотне розташування точкових світильників допоможе додатково розставити акценти на розмежування простору.

Горизонтальне зонування

Якщо дозволяє висота приміщення, то в кімнаті можна додати ще один рівень підлоги, так званий подіум. На другому поверсі такої конструкції прекрасно розташується спальне місце або невеликий робочий кабінет. Для створення додаткового затишку, використовуйте тканинну завісу. На нижньому рівні розмістіть ящики для зберігання речей, шафу для одягу або навіть гардеробну.

Зонування за рахунок обробки

Кімнату вітальні можна розділити на ігрову зону і зону відпочинку за допомогою обробки приміщення, підлогового покриття і використання різних стилів в меблях. Звичайно, розміщувати дитяче ліжечко в одному просторі із загальним диваном і телевізором — не найкраще рішення. Однак, місце для ігор, домашніх занять і речей дитини цілком можна виділити.

Використовуйте дані приклади, експериментуйте з елементами інтер'єру і матеріалами і у вас обов'язково вийде цікавий, неповторний і функціональний простір, в якому кожен знайде свій затишний куточок.