Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Як підготуватися до ремонту, щоб не стати жертвою шахраїв

Поради про те, як не стати жертвою шахраїв при замовленні ремонтних робіт.
Як підготуватися до ремонту, щоб не стати жертвою шахраїв

У цій статті розповімо, що потрібно знати приступаючи до ремонту квартири, щоб не стати жертвою шахраїв.

Площа квартири

Щоб будівельники не змогли вказати в кошторисі більше квадратних метрів, тим самим збільшивши вартість робіт, необхідно перед початком ремонту провести повні виміри і з'ясувати точну площу своєї квартири.

Ціни і характеристики матеріалів

Обов'язково відвідайте будівельні магазини, вивчіть ціни і зовнішній вигляд будівельних матеріалів. Знання цін допоможе вам зрозуміти, чи не обманюють вас будівельники, вказуючи завищені ціни на матеріали. А знання зовнішнього вигляду матеріалів, вбереже вас від придбання неякісного товару. Обов'язково перевіряйте цілісність упаковки і сертифікати якості матеріалів.

Вартість робіт будівельних бригад

Пошук і вибір будівельної бригади - одне з найважливіших завдань під час ремонту. Поспілкуйтеся з декількома ремонтними бригадами, з'ясуйте середню вартість їх послуг. Вибираючи бригаду, попросіть рекомендації, ознайомтеся з їх попередніми роботами і відгуками на сайтах. Не варто співпрацювати з бригадою, яка пропонує явно занижені ціни — це може свідчити про некваліфікованість.

Складання договору

Перш ніж починати ремонтні роботи необхідно скласти детальний договір з будівельною бригадою. Важливо вказати весь перелік робіт, їх вартість, терміни виконання і санкції за можливі затримки, а також уважно вивчити ціни на матеріали в кошторисі.

В ремонті не буває незначних питань, краще заздалегідь все продумати і спланувати. Враховуйте всі перераховані вище нюанси, це дозволить вам не переплачувати за послуги і матеріали і збереже час, нерви та гроші.