Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Як обрати квартиру для інвестування

Поради щодо вибору квартири для інвестування
Як обрати квартиру для інвестування

Сьогодні ринок нерухомості знаходиться на своєму піку. Як і раніше, інвестування в нерухомість є одним з найбільш прибуткових і надійних способів змусити свої гроші працювати. Яку ж квартиру вибрати для цих цілей? У даній статті ми постараємося відповісти на це питання.

Вторинка або новобудова

Питання, яке часто виникає. У разі, якщо мета придбання квартири її подальша здача в оренду, то можна розглянути варіанти на вторинному ринку. Якщо ви розраховуєте продати її в майбутньому або ще сумніваєтеся, як саме будете її використовувати, то краще звернути увагу на квартири в споруджуваних будинках. Так, тепер різниця у вартості на старті продажів і в період здачі об'єкта вже не настільки значна, як кілька років тому, але на ній все ще можна добре заробити. До того ж, ця відмінність сповна компенсується динамічно зростаючими цінами на нерухомість в цілому. Квартиру в новобудові можна здавати, отримуючи при цьому більш великий прибуток, але в декілька віддаленому майбутньому, адже почати ремонт ви зможете тільки після здачі об'єкта в експлуатацію. Не варто забувати і про ремонт в квартирі, придбаної на вторинному ринку. Щоб отримувати дійсно гідний прибуток, доведеться вкласти не менше коштів і часу, ніж в ремонт нової квартири, а іноді і більше.

Місце розташування будівлі

Локація — це основний критерій, на який слід звернути увагу в першу чергу. Від того, наскільки добре розвинена інфраструктура району, багато в чому буде залежати популярність житла, розташованого в ньому. Вивчивши ціни на квартири в будівлях того ж класу і вартість оренди для схожих квартир, можна вивести розмір майбутнього прибутку. Враховуйте, як розвивається той чи інший район міста, які об'єкти і напрямки будуються і розвиваються. Все це через кілька років вплине на вартість квадратних метрів.

Квадратура і поверховість

Є спосіб підбору площі в залежності від району. Якщо це центральне жваве місце, то хорошим варіантом стануть квартири невеликої площі до 50 м². Вони підійдуть молодим енергійним людям, особливо, якщо це стосується оренди. Квартири квадратурою від 50 м² до 100 м² краще купувати в більш спокійних районах. Вони —  для сімейних пар з дітьми. Житло більшої площі з метою інвестування купувати потрібно з обережністю. Здати або перепродати таку квартиру буде дещо складніше. Що стосується поверхів, то це традиційно середні. Зазвичай в будівлі ціна квадратного метра зростає з підвищенням поверховості і ділиться на кілька груп. Намагайтеся придбати максимально високий поверх в такій ціновій групі, але враховуйте планування і вид з вікна. Квартира на сьомому поверсі з видом на річку або парк набагато вигідніше, ніж квартира на восьмому, але з видом на промзону.

Вивчіть забудовника

Перед покупкою площ у забудовника, слід переконається в його надійності. Вивчіть його репутацію, то, як довго він знаходиться на ринку нерухомості, які проекти їм реалізовані, чи є проблемні об'єкти. Вкрай корисними будуть варіанти, коли забудовник пропонує можливість переуступки і розстрочки.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання на тему інвестування в споруджуваних житлових комплексах, наші фахівці завжди будуть раді на них відповісти. Контакти можна знайти на нашому сайті і на сторінках в соціальних мережах.