Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Як можна корисно використати лоджію

Поради по альтернативному використанню лоджій
Як можна корисно використати лоджію

У цій статті розглянемо, як використовувати квадратні метри лоджії з розумом, зробити її зручною і функціональною частиною квартири, а заодно і розвантажити інший житловий простір. Перше, про що потрібно подумати - як правильно її утеплити. Тільки одними якісними склопакетами тут не обійтися. Необхідно буде утеплити підлогу, стелю, стіни і парапет, встановити системи обігріву.

Їдальня

Якщо між лоджією і кухнею відсутня перегородка, в цій зоні без проблем можна встановити повноцінний обідній стіл і потрібну кількість стільців. У випадки, якщо лоджія відокремлена від кухні і місця для повнорозмірного столу мало, можна встановити акуратний розкладний столик, зробити стійку-підвіконня уздовж скління або перетворити колишній підвіконний блок в барну стійку, покривши його красивою стільницею. На лоджії можна поставити стільці, холодильник або шафу для зберігання посуду.

Кабінет

Відмінним варіантом для обмеженого простору лоджії буде облаштування кабінету. З одного боку можна постановити невеликий письмовий стіл і повісити полки над ним, а з іншого - розташувати високий вузький стелаж для зберігання речей.

Зона для відпочинку

На лоджії можна встановити невеликий диван, пуфи і чайний столик, тим самим перетворивши її в затишний куточок для читання або комфортного проведення часу з друзями.

Гардероб

Лоджію можна перетворити в гардероб, встановивши комоди або повноцінні шафи у бічних незасклених стінах.

Спортзал

Ще одним цікавим варіантом для використання лоджії буде спортзал. Можна встановити тут шведську стінку, велотренажер або інший спортивний інвентар.

Зимовий сад

Якщо ви любите вирощувати рослини, лоджію можна перетворити в зимовий сад. Для цього необхідно облаштувати її різноманітними полками і підставками, а також подбати про встановлення обладнання, яке буде підтримувати постійну температуру і вологість повітря.

Не варто використовувати лоджію як місце для скупчення непотрібних речей, адже це додаткова корисна площа, на якій ви можете розмістити то, чого вам дійсно не вистачає в інших приміщеннях квартири.