Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Важливі критерії при виборі квартири

Список важливих критеріїв, якими слід керуватися при виборі квартири
Важливі критерії при виборі квартири

Для кожного потенційного покупця уявлення про ідеальну квартирі буде відрізнятися в залежності від стилю життя, наявності сім'ї, бажань і фінансових можливостей. У цій статті ми перерахуємо які критерії найбільш важливі при покупці квартири в новобудові.

  • Тип конструкції будівлі. Найпоширеніші на сьогоднішній день види будівель в залежності від будівельних матеріалів — це монолітні, панельні і цегляні. Монолітні — це будинки зведені за сучасними технологіями будівництва. Їх переваги — висока тепло- і звукоізоляція, вільні планування, швидкість зведення. Сучасні панельні будинки зводяться з утеплених блокових конструкцій, тому вони тепліші, ніж удома старого житлового фонду. Однак, в таких будинках слабка звукоізоляція, до того ж, в них не можна зробити перепланування. Цегляні будинки міцні та довговічні, з хорошою тепло- і звукоізоляцією, але часто в них також відсутня можливість зробити перепланування.
  • Планування квартири. Завдяки сучасним технологіям будівництва, в більшості новобудов можна придбати квартиру з вільними плануваннями, що дозволяє ділити простір на функціональні зони відповідно до Ваших вподобань і потреб кожної родини.
  • Поверх. Поверхи з 1 по 4 більш бюджетні, так як вони найбільше схильні до дії вуличного шуму. Вікна перших поверхів легко проглядаються з вулиці, що також завдає дискомфорт. Поверхи з 5 по 10 дорожчі. Їх переваги — відсутність вуличного шуму і велика кількість сонячного світла. Поверхи вище 10 привабливі панорамними видами з вікон, відсутністю вуличного шуму і чистотою повітря. З мінусів можна відзначити підвищену вартість.
  • Вид обробки. На сьогоднішній день на ринку нерухомості представлені квартири з різним рівнем обробки приміщень. Квартира без обробки обладнується тільки дверима і віконними блоками. У квартирі з чорновою обробкою вирівняні всі основні поверхні, проведені інженерні комунікації, оформлені мокрі точки, встановлені лічильники для води. У квартирах з предчистовой обробкою прокладається електропроводка, встановлюються вимикачі, розетки і сантехніка. Чистова обробка — повністю декоровані все поверхні. Можна також придбати квартиру з дизайнерською обробкою.
  • Розвинена зовнішня і внутрішня інфраструктура. Наявність поблизу магазинів, дитячих садків, шкіл, ігрових майданчиків, розважальних закладів, поліклінік та інших соціальних установ особливо важливо для сімей з дітьми. Як правило, забудовники дбають про те, щоб на території сучасних житлових комплексів були всі необхідні для комфортного проживання об'єкти інфраструктури.
  • Транспортна розв'язка. Якість дорожніх магістралей, наявність парковок, графік руху громадського транспорту — ще один важливий аспект, на який слід звернути увагу при виборі квартири.
  • Екологія. При виборі району проживання необхідно упевнитися, що поруч немає промислових об'єктів, котелень і полігонів побутових відходів.

Наші новобудови відповідають всім сучасним вимогам комфорту. Телефонуйте, ми допоможемо підібрати для вас ідеальну квартиру!

Центральний Відділ Продажів «Строїтель-П»:

066-22-111-22, 068-22-111-22