Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Що важливо зробити до встановлення кухні

Поради щодо послідовності установки кухні
Що важливо зробити до встановлення кухні

Ви давно мріяли про нову кухні, переглянули десятки сайтів і сотні фотографій на них. Зібрали безліч ідей, виділили з них ті , які сподобалися, визначилися з кольорами і матеріалами. Продумали, як вам здається, все до дрібниць і готові замовляти кухонний гарнітур. Не поспішайте. Для початку, ознайомтеся з декількома порадами, які допоможуть уникнути поширених помилок і заощадити ваш час і гроші.

Точні розміри

Помилки при вимірі приміщення можуть спричинити за собою не надто приємні наслідки. Якісь елементи вашої нової кухні можуть просто не поміститися і їх доведеться переробляти. А це додаткові витрати. Тому рекомендуємо замовити виконання вимірів в салоні, де ви купуєте кухню або в майстерні, де її виготовлять на замовлення. Звичайно, краще другий варіант, де меблі зроблять конкретно під ваші запити. Також було б непогано порадитися з дизайнером інтер'єру і виконробом з приводу того, як може змінитися приміщення, якщо замовлення меблів відбувається в процесі ремонтних або дизайнерських робіт. Якщо ж купуєте кухню через інтернет, то постарайтеся зробити виміри самостійно якомога ретельніше з урахуванням всіх нюансів і з невеликим запасом.

Попередній начерк

Буде дуже до речі, якщо ви заздалегідь зробите свій малюнок того, як буде виглядати кухня. Це допоможе при спілкуванні з дизайнером або консультантом в меблевому салоні. Швидше за все, око професіонала помітить недоліки в вашому малюнку, запропонує деякі зміни і підсумковий проект буде виглядати інакше, більш продумано і функціонально. Але такий малюнок — це хороша точка відліку, з якої можна почати обговорення майбутньої кухні.

Вбудована техніка і електрика

Визначтеся з моделями побутової техніки заздалегідь, використовуйте її розміри при проектування майбутньої кухні. Обов'язково продумайте, як буде встановлюватися витяжка і яким чином на буде з'єднана з вентиляційним отвором. Використовуйте спеціальні короби, щоб приховати гофру від витяжки. Електрика — це те, з чого слід почати ремонт кухні. Тому детально сплануйте, як буде підключатися техніка, скільки вам буде потрібно розеток для додаткових дрібних приладів, де буде розташовуватися підсвічування і вимикачі. Детальніше про це можна прочитати в статті «як правильно спланувати положення розеток в квартирі».

Захист підлоги

Кухня буде встановлюватися після виконання основних ремонтних робіт, в складі яких укладання підлогового покриття. Подбайте про те, щоб під час монтажу воно не було пошкоджено. Як би не були акуратні складальники меблів, буде досить складно обійтися без пересування шаф, техніки, важких інструментів. Краще на час покрити підлогу захисною плівкою або навіть чимось на зразок старого лінолеуму.

Терміни поставки

Враховуйте терміни поставки меблів. Якщо ви купуєте вже готові меблі зі складу, то доставити її можуть буквально протягом кількох днів. У разі, якщо кухня виготовляється на замовлення, то термін доставки значно збільшується і може становити місяць – півтора в залежності від складності конструкцій, наявності матеріалів і завантаженості майстерні. Сплануйте ремонт таким чином щоб кухню привезли якраз до закінчення робіт в приміщенні, де вона буде розташовуватися.

Планування дуже важливо. Якщо все продумати заздалегідь, то кухня буде довгі роки радувати вас своєю красою і зручністю. Висота робочої поверхні та мийки буде підходити під ваш зріст, розеток завжди буде вистачати, вимикачі будуть на потрібних місцях, а до спецій буде легко дотягнутися.