Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Рівні безпеки в сучасних новобудовах

Огляд рівнів безпеки в сучасних новобудовах
Рівні безпеки в сучасних новобудовах

Сьогодні питання організації системи безпеки в новобудовах приділяється багато уваги як забудовниками, так і інвесторами. Сучасні охоронні системи забезпечують захист від проникнення зловмисників і сигналізують про виникнення надзвичайної ситуації. Структура системи безпеки може відрізнятися в залежності від класу новобудови. Так в комплексах елітного і бізнес-класу контроль доступу здійснюється на кожному етапі (охороняється периметр житлового комплексу, вхід в під'їзд і вхід в квартиру). Це досягається за допомогою:

  • Огорожа по периметру. Завдяки особливому розміщенню корпусів і високому огорожі або стилобату, доступ в комплекс відкритий тільки для мешканців та їх гостей.
  • Цілодобова охорона території з патрулюванням. Здійснюється співробітниками ЧОП, з якими управляє компанія укладає договір.
  • Система відеоспостереження. Відеокамери встановлюються по периметру комплексу і в місцях загального користування (ліфти, холи, сходи).
  • Шлагбаум або ворота з постом охорони. При наявності підземної парковки, там також встановлюється додатковий пост охорони.
  • Пропускна система. Контроль доступу може здійснюватися за допомогою кодових замків, електромагнітних карт, відбитків пальців, домофонів, відеодомофонів, технології розпізнавання машин.
  • Сигналізація і канал зв'язку з охороною в квартирі.
  • Датчики оповіщення про неполадки інженерних систем і пожежі: детектори диму, оповіщення про витік газу і протікання води.

У будинках комфорт-класу контролюється доступ в під'їзд і в квартиру. Тут набір параметрів, що забезпечують захист мешканців складається з поста консьєржа, відеодомофона і охоронної сигналізації. Набір елементів системи безпеки в будинках економ-класу включає посилену вхідні двері в під'їзд і звичайний домофон.

Підтримка високого рівня безпеки істотно впливає на розмір щомісячних платежів за комунальні послуги. Не всі покупці новобудов готові оплачувати роботу дорогих систем і структур, тому набір охоронних параметрів залежить від класу об'єкта.

Детальну консультацію з питань безпеки в наших житлових комплексах ви можете отримати за телефонами: 068-22-111-22, 066-22-111-22.