Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Поради з облаштування кухні

Як облаштувати кухню - п'ять корисних порад.
Поради з облаштування кухні

Кухня-одне з найважливіших і активно використовуваних приміщень будь-якої квартири. Оформляючи кухню, важливо пам'ятати, що вона повинна бути не тільки красивою і сучасною, але перш за все, зручною і безпечною. Розглянемо як цього домогтися за допомогою правильної розстановки меблів, техніки та освітлення.

  • Правильна організація простору. Щоб простір кухні не виглядав хаотичним, а переміщення по ній було зручним, важливо правильно все організувати. Пам'ятайте про головні робочі зони кухні — зоні приготування, зоні мийки і зоні зберігання. Плита, раковина і холодильник повинні бути пов'язані між собою в умовний трикутник, така організація простору істотно полегшить процес роботи, дозволить вам діяти швидко і ефективно, а значить, менше втомлюватися.
  • Системи зберігання. Щоб кухня була охайною, визначте якими предметами ви користуєтеся найчастіше. Тільки вони і повинні бути на відкритому просторі, все інше потрібно прибрати. Для цього вам знадобляться продумані системи зберігання — один з найважливіших компонентів хорошої кухні і чим їх більше, тим краще.
  • Меблі. Оформляючи кухню, краще прагнути до мінімалізму і уникати всіляких декоративних надмірностей у меблях і обробці. Краще, якщо всі поверхні будуть максимально рівними і гладкими — це істотно полегшить процес прибирання. Так як зона кухні досить активно експлуатується і на неї припадати максимальне навантаження, не варто економити на якості меблів та інших матеріалах і вибирати тільки перевірених виробників.
  • Вибір техніки. Варто звернути увагу на вбудовані моделі техніки. Це дозволить зробити кухню максимально зручною, захистить техніку від всіляких забруднень і вологи, а також допоможе заощадити простір. Духовку та іншу побутову техніку краще розміщувати на рівні грудей — це дозволить вам не нахилятися і не напружувати поперек.
  • Освітлення. Для кухні одного джерела світла буде недостатньо. Тут освітлення потрібно спланувати таким чином, щоб вся робоча поверхня і обідня зона були добре освітлені. Встановіть вбудовані світильники у витяжці і підсвічування по всьому периметру кухонного гарнітура, а над обіднім столом можна повісити бра або підвісний світильник з регулюванням висоти.

Сьогодні виробники пропонують великий асортимент меблів, техніки і різноманітних пристосувань дозволяють зробити навіть маленьку кухню зручною і комфортною. Продумайте все заздалегідь, врахуйте особливості приміщення, ваші потреби, бажання і тоді ви отримаєте затишну і функціональну кухню, а процес приготування їжі буде приносити радість і задоволення.