Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Переваги теплих інфрачервоних підлог

Опис і характеристики інфрачервоних теплих підлог
Переваги теплих інфрачервоних підлог

До недавнього часу під поняттям тепла підлога малася на увазі громіздка конструкція водяних труб, залитих бетонною стяжкою. Така підлога, хоч і має деякі переваги перед традиційними радіаторами центрального опалення, все ж не обділена значними мінусами, такими, як, наприклад, складність установки і ймовірність протікання. Але часи змінюються, технології розвиваються і сьогодні на ринку опалювальних приладів вже доступні плівкові інфрачервоні нагрівачі, за допомогою яких можна швидко і безпечно змонтувати економічну і ефективну систему обігріву приміщень. Як уже згадувалося, матеріал це досить новий і тому про нього мало що відомо широкому колу покупців. Давайте розбиратися, в чому ж переваги цієї технології.

Перш за все, особливість інфрачервоної технології в тому, що вона нагріває безпосередньо поверхні предметів, на які направлено випромінювання, не осушуючи при цьому повітря в приміщенні. Ця перевага особливо підійде для житлових кімнат, де вологість повітря має далеко не останнє значення. Інфрачервона підлога маэ малу теплову інертність, що дозволяє максимально швидко досягти необхідної комфортної температури в будинку.

Основний плюс ІЧ-плівки в простоті і швидкості монтажу, можливості установки їх практично в будь-яких приміщеннях без необхідності проведення бетонних робіт. Якщо в якості підлогового покриття використовується ламінат, то вам знадобиться всього лише додати теплоізолююче покриття на первинний підлогу, прокласти нагрівальні елементи і одразу поверх їх встановити панелі ламінату або паркет. Врахуйте, що краще уникати місць під майбутні стаціонарні меблі для укладання плівки. Якщо ви маєте намір використовувати інші покриття, то рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем, яка саме марка того чи іншого матеріалу підійде для монтажу на теплу підлогу.

Не можна не згадати і різницю в ціні для такої привабливої технології. Вартість комплекту інфрачервоної теплої підлоги, як і вартість монтажу, буде значно нижче, ніж обладнання та монтаж кабельної або водяної опалювальної системи. Витрати на опалення також будуть нижче, в порівнянні з багатьма іншими системами, адже ККД ІК-панелей перевищує 80%.

Інфрачервоні теплі підлоги можуть стати хорошим рішенням для установки в квартирах наших житлових комплексів, оскільки на момент здачі об'єкта там вже виконана чистова стяжка.