Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Переваги будівництва з газобетону

Опис переваг газобетону в якості будівельного матеріалу
Переваги будівництва з газобетону

Розвиток будівельних технологій не стоїть на місці, на ринку постійно з'являються нові і вдосконалюються традиційні матеріали. Одним з таких продуктів є газобетон. Це різновид пористого бетону, отриманого в результаті затвердіння спіненої суміші, що складається з наступних компонентів: цементу, гіпсу, негашеного кальцієвого вапна, кварцового піску і алюмінієвої пудри. Такий матеріал має багатьма переваг:

  • Чудова теплоізоляція. Завдяки своїй комірчастій структурі, газобетон перешкоджає теплообміну і може порівнюватись за своїми показниками з деревиною.
  • Можливість відмовитися від звичайної цементної суміші на користь спеціальних клеїв. Даний підхід в будівництві перешкоджає утворенню так званих містків холоду.
  • Хороший рівень паро - і повітропроникності. Ця особливість матеріалу створює в приміщенні сприятливий мікроклімат — природну циркуляцію повітря і вологи, знову ж таки, порівнянну з деревом.
  • Висока точність при укладанні. Газобетон є лідером серед подібних будівельних матеріалів щодо похибки в розмірах блоків, що дозволяє зводити стіни з мінімальними перепадами рівня. До того ж, розміри блоків і технологія укладання підвищують швидкість будівництва.
  • Газобетон стійкий до вогню та інших агресивних впливів. Крім того, завдяки пористої структурі, перешкоджає поширенню високих температур, а тому і загорянню в суміжних приміщеннях.
  • Має малу вагу при достатній міцності. Дана характеристика помітно знижує загальне навантаження на фундамент будівлі.
  • Проста обробка блоків. Газобетон легко піддається розпилу в умовах будівельного майданчика. Це впливає як на точність, так і на швидкість зведення стін і перегородок.
  • Висока морозостійкість. Якісний газобетон здатний витримати до 50 циклів замерзання-відтавання, що є досить високим показником.
  • Стійкість до біологічних факторів. Газобетон не схильний до руйнівного впливу з боку гризунів, комах або бактерій.
  • Екологічність. Матеріал не має будь-якого негативного впливу на людей, тварин і рослини.

Існують два види газобетону за способом виробництва: гідротаційний і автоклавний. Відмінність полягає в способі сушіння матеріалу. При автоклавному методі, сушка відбувається при високих показниках температур, тиску і вологості. Цей підхід сприяє формуванню низькоосновних гідросилікатів кальцію, аналогічних природним мінералам з високою міцністю і стабільною структурою. Саме такий газобетон ми використовуємо в будівництві житлових комплексів сьогодні.