Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Панорамне скління в новобудовах

Переваги панорамного скління в новобудовах
Панорамне скління в новобудовах

Панорамні вікна - це тип скління, при якому віконний отвір займає від 60% до 100% площі стіни. Також зустрічаються варіанти, коли скляні конструкції монтуються встик, утворюючи дві або більше суміжні прозорі поверхні. Таке скління вже не можна назвати новинкою, але і своєї популярності воно не втрачає. Навпаки, все більше забудовників намагається використовувати панорамні вікна в своїх проектах.

Завдяки сучасним технологіям, цей вид скління має ряд переваг перед традиційними вікнами. Перерахуємо їх:

  • Перш за все, це підвищена інсоляція приміщення. Панорамні вікна пропускають максимальну кількість сонячного світла, що позитивно впливає на здоров'я і настрій.
  • Панорамне скління візуально розширює простір. Це дає можливість застосовувати цікаві інтер'єрні рішення, в тому числі з використанням темних тонів без ризику зробити приміщення занадто похмурим і гнітючим.
  • Панорамні вікна - це прекрасні види, відчуття свободи і легкості. Особливо, якщо це квартири на високих поверхах і в мальовничому районі.
  • Мінімізація тепловтрат. Нові технології виробництва склопакетів дозволять не турбуватися про те, що великі віконні прорізи збільшать тепловтрати в зимовий період. Камери таких вікон наповнені інертними газами, такими як аргон. Він служить відмінним бар'єром для теплової енергії. А спеціальне покриття, що відбиває зовнішнього скла перешкоджає перегріву приміщення в літню пору.

Панорамне скління - це модне і практичне рішення. Наш житловий комплекс «Грані» побудований з використанням саме такої технології. Всі подробиці щодо придбання квартир в цьому ЖК можна отримати за телефонами:

+38 (066) 22-111-22
+38 (068) 22-111-22