Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Оригінальні поради від зарубіжних дизайнерів інтер'єрів

Цікаві ідеї іноземних дизайнерів для вашого інтер'єру
Оригінальні поради від зарубіжних дизайнерів інтер'єрів

Квартира, куплена в новобудові — це прекрасний майданчик для втілення інтер'єру своєї мрії. Нова квартира, як чистий аркуш паперу — місце для творчості і сміливих ідей. Сьогодні ми надихнемося порадами іноземних дизайнерів щоб зробити свій інтер'єр більш оригінальним.

  • Існує поширена думка, що змішування різних стилів — це сувора заборона. Емілі Хандерсон стверджує, що об'єднувати можна практично будь-які стилі інтер'єру. Головне, щоб вони гармонійно поєднувалися з основною колірною гамою. Звичайно, потрібно відстежувати відповідність матеріалів і силуетів. Предмети повинні мати схожі риси, як двоюрідні брати і сестри.
  • Галерея з картин або фотографій на стіні — не надто популярний прийом в наших інтер'єрах. Однак, таке рішення досить популярно на заході. Картини і фотографії в стильних рамках створюють особливу атмосферу в приміщенні і завжди є предметом уваги гостей. Танія Наяк радить попередньо розвісити на стіни макети рамок, виконаних з картону, безпечно закріпивши їх малярським скотчем. Таким чином, ви безпомилково знайдете місця для кріплення елементів майбутньої галереї.
  • Стіни, покриті шпалерами сьогодні втрачають популярність у наших дизайнерів. Але в зарубіжних інтер'єрах шпалери залишаються одним з найбільш затребуваних способів декорування. Ерін Гейтс ділиться секретом оформлення невеликих приміщень за допомогою контрастних і насичених кольором шпалер. Це радикальне рішення дозволяє приховати кути і виступи так, щоб кімната здавалася набагато більшою.

Експериментуйте, використовуйте незвичайні підходи, втілюйте свої мрії! А ми, в свою чергу, подбаємо про те, щоб ваша квартира була готова в строк і з дотриманням всіх норм і правил. Як завжди, чекаємо вас в Центральному відділі продажів.