Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Оригінальні оздоблювальні матеріали

Опис оригінальних оздоблювальних матеріалів, які використовуються в сучасних інтер'єрах.
Оригінальні оздоблювальні матеріали

Крім стандартних способів обробки стін є і дуже незвичайні, які зроблять інтер'єр вашої квартири оригінальним і незабутнім. Ось найцікавіші з них:

Живі шпалери

Інноваційний матеріал, який під впливом змін в температурному режимі змінює свій колір або проявляє нові зображення. Такий ефект досягається за рахунок спеціальної термічної фарби, якою покривають шпалери.

Мозаїчна фарба

До складу цієї фарби входять спеціальні мікрогранули різного кольору, які створюють на стіні строкатий малюнок з кольорових плям. Дуже зручна в експлуатації фарба. Вона дихає, легко миється, реставрується, не вигоряє, приховує невеликі дефекти стін. Перед нанесенням її не можна перемішувати, інакше гранули полопаються.

Грифельна, маркерная і магнітна фарби

Ці види обробки будуть найбільш актуальний для дитячої кімнати. На стінах покритих грифельною або маркерной красою можна малювати крейдою або маркерами. А до складу магнітної фарби входять мікроскопічні частинки металу, завдяки чому на стіну можна буде ліпити магніти.

Оздоблення тканиною

Для цього виду обробки використовують спеціальні тканини з протипиловим просоченням і захистом від загоряння. Полотно приклеюється безпосередньо на стіну або кріпиться на рейковий каркас, а порожнечі заповнюються синтепоном, що підвищує тепло- і звукоізоляцію.

Флоки

Строкатий матеріал, що складається з різнокольорових пластівців. Він міцний і водостійкий, добре приховує нерівності стін і невеликі забруднення. З мінусів варто відзначити погану повітропровідність.

Фрески на полотні

Зображення друкується на натуральному полотні, покритому шаром кварцового піску. Цей вид обробки має високу механічну міцність, не боїться вологи, вогню, вигоряння і перепадів температури, легко миється.

Гнучкий піщаник

Це нанесений на текстильну основу за допомогою клейового складу тонкий відшліфований шар піщанику. Інноваційна технологія дозволяє полотну зберегти узор і властивості матеріалу і дає можливість покривати складні архітектурні форми. Таке покриття характеризується прекрасним зовнішнім виглядом, легкістю в обробці і монтажу, високою міцністю і водостійкістю, не боїться вигоряння і перепадів температури.

Смарт-скло

Це скло може перетворитися з прозорого в матове, не пропускати світло і поглинати тепло, автоматично очищатися і включати режим обігріву. Зміна властивостей відбувається за рахунок зміни температурного режиму, ступеня освітленості і під впливом електричного імпульсу.

Сучасні оздоблювальні матеріали постійно удосконалюються, стають більш натуральними, екологічними та зручними в монтажі та експлуатації. І, не дивлячись на значну вартість інноваційних матеріалів, їх популярність постійно зростає.