Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

На якому етапі вигідно інвестувати в новобудови

Переваги інвестування в нерухомість на різних стадіях будівництва.
На якому етапі вигідно інвестувати в новобудови

Етап будівництва - один з найбільш важливих параметрів при виборі житла. Але якщо раніше покупці вважали за краще купувати житло на фінальному етапі будівництва об'єкта, то зараз багато хто готовий інвестувати навіть на етапі котловану, за умови надійності забудовника. Розглянемо, який з етапів найбільш вигідний для інвестування в новобудову.

  • Етап котловану. До цього етапу відноситься риття котловану, забивання паль, закладка фундаменту і зведення перших поверхів. Інвестуючи на цій стадії, можна заощадити до 30% від кінцевої вартості квартири, так як ціна квадратного метра в цей час найбільш низька. Ще однією перевагою цього етапу є великий вибір планувань. Далі ціна на квартири буде рости пропорційно зведеним поверхам.
  • Фінальний етап будівництва включає в себе всі роботи аж до облаштування прибудинкової території. На цій стадії вартість квартир вже значно вище, але забудовники починають залучати нових інвесторів різноманітними знижками і акціями. Купуючи житло на цьому етапі можна заощадити до 15%.
  • Ввод в експлуатацію. На цьому етапі заощадити вже не вийде. Вартість квартир підвищується до ринкового рівня. Також істотно скоротиться вибір варіантів планувань. Але зате відсутні будь-які ризики.

Як бачимо, інвестувати в новобудову на ранніх етапах найбільш економічно вигідно, головне — вибирати забудовника з надійною репутацією і багаторічним досвідом. Саме таким забудовником є  ЧБМП «Строїтель-П». Телефонуйте, ми допоможемо підібрати для вас ідеальний варіант!