Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

На чому не можна економити під час ремонту

У цій статті ми розповімо, на чому краще не економити під час ремонту.
На чому не можна економити під час ремонту

Ремонт квартири — трудомісткий і кропіткий процес, що не терпить поспіху. Необхідно все ретельно продумати і спланувати. У цій статті ми розповімо, на яких етапах в ремонті не варто економити ні в якому разі, щоб не переробляти двічі, зберегти час і бюджет.

Дизайн проект

Це дуже важливий етап ремонту, який допоможе грамотно розподілити ваш бюджет. Завдяки йому ви будете точно знати, які саме матеріали вам потрібні і яка їх кількість. Дизайн-проект зажадає певних грошових витрат, але згодом вбереже від багатьох помилок, завдяки чому ви зможете заощадити.

Будівельна бригада

На чому не варто економити під час ремонту, так це на будівельній бригаді, адже від їх кваліфікації, досвіду і професіоналізму залежить зовнішній вигляд, затишок, комфорт і безпека вашої квартири.

Інженерні комунікації

Не можна економити на матеріалах для систем газо- і водопостачання, електрики, каналізації, опалення та вентиляції. Найменша поломка цих комунікацій може призвести не тільки до псування вашого і сусідського майна, і як наслідок — до додаткових витрат на ремонти, а й спровокувати небезпечні для життя і здоров'я ситуації. Для монтажу і установки даних систем варто запросити висококваліфікованих фахівців.

Стяжка і штукатурка

Це основа якісного ремонту. Несумлінне виконання даних робіт і порушення технологій обов'язково проявить себе при фінішній обробці.

Вікна та двері

Від вікон і дверей залежить тепло- і звукоізоляція, а також безпека вашої квартири. Тому їх якості та якості фурнітури для них також слід приділити належну увагу.