Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Ліфти в новобудовах

Характеристики ліфтів в новобудовах, на які слід звернути увагу.
Ліфти в новобудовах

Ліфт-невід'ємний елемент будь-якого сучасного багатоповерхового будинку. Цей трудяга щодня здійснює сотні перевезень. І його поломка або недоліки конструкції можуть доставити серйозні незручності і навіть наразити на небезпеку мешканців будинку і їх гостей. Тому при виборі житлового комплексу не можна обійти питання про те, якої марки встановлені ліфти і які вони мають характеристики.

Основні критерії ліфтів, на які варто звернути увагу:

  • Кількість. Для будівель до 9 поверхів буде достатньо одного підйомника. Більш високі будови, на 10-19 поверхів потребують, як мінімум двох ліфтів. 20 - 25 поверхів — від трьох штук.
  • Виробник. Більш якісні системи коштують дорожче, але витрати на їх обслуговування, які лягають на плечі мешканців, можуть бути значно нижчі в порівнянні з недорогими системами.
  • Швидкість. Чим швидше ліфт доставляє одних пасажирів на потрібний поверх, тим швидше підійде черга для наступних. Довгі очікування ліфта при сучасному ритмі життя — заняття не з приємних.
  • Безшумність. Шумні механізми створюють дискомфорт для мешканців, чиї квартири прилягають до ліфтової шахти.
  • Вантажопідйомність, габарити, технологічність. Ліфти повинні мати достатню потужність і перевозити великі вантажі. Не варто забувати і про маломобільних громадян, які повинні мати можливість вільно користуватися підйомником.
  • Безпека. Остання за рахунком, але однозначно перша за важливістю якість — це, звичайно, безпека!

Трохи історії. У 1853 році Грейвс Отіс зробив ліфти по-справжньому безпечними. Його винахід — спеціальні запобіжні гальма забезпечують зупинку і утримання кабіни при виникненні позаштатних ситуацій, таких, як перевищення швидкості або обрив тягових елементів. У цьому ж році була створена всесвітньо відома компанія OTIS, яка виробляє і поставляє свою продукцію по всьому світу. У 1861 році Отіс запатентував перший електричний пасажирський ліфт. Таким чином, фірма OTIS вже більше 160 років виробляє ліфти і вдосконалює дану технологію.

Саме ліфти фірми OTIS встановлюються в житлових комплексах від забудовника Строїтель-П. Це надійні і комфортні пристрої, що відповідають всім нормам законодавства і викликам сучасного ринку нерухомості.