Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Корисні поради покупцям нерухомості — частина 1

П'ять порад покупцям нерухомості
Корисні поради покупцям нерухомості — частина 1

Придбання квартири або будинку - досить відповідальна справа, часто пов'язане з великою кількістю нюансів, особливо, якщо це ваша перша покупка житла. І мова тут не тільки про фінансові та юридичні питання. Сьогодні ми дамо вам перші п'ять корисних порад з цієї рубрики.

Не приймати імпульсивні рішення

Часто трапляється, що покупці закохуються в квартиру з першого погляду. Але, не дивлячись на емоційний відгук, радимо вам взяти паузу перед покупкою і проаналізувати всі складові, розглянути і інші варіанти, після чого вже робити усвідомлений вибір. Може бути, що хвилююче передчуття кращих умов проживання, більш престижного району, низької вартості або просто окремої житлоплощі не дозволяють відразу оцінити очевидні мінуси і можливі ризики.

Тверезо оцінювати свої можливості

Якщо ви зважилися на іпотеку або розстрочку, то варто уважно і адекватно прорахувати власний бюджет. Детально вивчіть договір та інші документи, програйте всі потенційні ситуації. Краще відмовитися від варіанту, в якому засобів на регулярні платежі буде впритул, і розглянути альтернативи. Враховуйте ваші поточні і майбутні витрати, можливі ризики.

Плануйте на кілька років вперед

Взяти в іпотеку невелику квартиру особисто для себе або для сім'ї з двох людей — не дуже перспективне рішення. Навіть якщо ви не плануєте «поповнення» або є переконаним «одиноким вовком», через пару років все може змінитися. В цьому випадку, доведеться продавати іпотечну квартиру і шукати інше житло, в той час, як ціни на нерухомість можуть значно вирости. Тому, якщо дозволяє бюджет, краще взяти житлоплощу з запасом.

Зважте всі плюси і мінуси вторинної і первинної нерухомості

Якщо придбання житла не стало терміновою необхідністю, радимо розглянути квартири в будинках, що будуються. Це, дійсно більш вигідний варіант. Подробиці на цю тему можна дізнатися на нашому сайті в статті «що купити: Квартиру в новобудові або вторинне житло?».

Обирайте надійного забудовника

Вивчіть історію забудовника. Важливі фактори — скільки років компанія на ринку нерухомості, яка кількість побудованих і введених в експлуатацію будівель, чи є довгобуди. Проаналізуйте цінову політику. Якісна нерухомість не може бути дешевою. Перевірте інформацію про забудовника на відповідних інтернет-ресурсах, вивчіть документацію у відділі продажів. Детальніше про це на сайті в статті «як обрати надійного забудовника».