Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Корисні поради покупцям нерухомості — частина 2

Корисні поради покупцям нерухомості
Корисні поради покупцям нерухомості — частина 2

Сьогодні пропонуємо вам другу частину порад покупцям нерухомості з нашої постійної рубрики.

Познайомтеся з сусідами

Є дві відомі приказки «Сусідів не вибирають» та «Не будинок купуй, а сусіда вибирай». Щиро бажаємо вам не потрапляти під дію першої з них і користуватися мудрістю другої. Перед покупкою квартири на вторинному ринку не складе особливих труднощів провідати майбутніх сусідів і дізнатися, що вони за люди. Якщо сусіди проблемні, в їх житті переважають згубні звички, то краще відмовитися від такого придбання. До того ж, від мешканців можна дізнатися про будинок багато того, що вам не розповість продавець. У разі, якщо квартира в новобудові, то, скоріше за все, неблагополучні сусіди вам не дістануться. Тим, не менш, рекомендуємо заздалегідь познайомитися з покупцями сусідніх квартир. Дружні довірчі відносини з сусідами зроблять і ваше і їх проживання в новому будинку більш комфортним. Заздалегідь обговоріть терміни ремонту і періоди шумних робіт, що дозволить на порядок знизити градус напруги між вами в цей непростий час.

Зберігайте розсудливість

Шукайте підступ там, де умови угоди здаються вам занадто привабливими. Не піддавайтеся тиску ріелтора, що представляє сторону продавця. Уважно вивчайте документи і, по можливості, залучайте до оформлення угоди фахівців. Що стосується будинків, що будуються, трапляється, що будівельна компанія береться за проект, який в підсумку не може реалізувати. Таким чином, в кращому випадку, будівля стає довгобудом. Подібні приклади сьогодні можна спостерігати як серед великих, так і невеликих об'єктів. Уважно вивчайте репутацію забудовника і його реалізовані проекти.

Задавайте більше питань

Не соромтеся задавати додаткові питання продавцю, ріелтору або менеджеру відділу продажів. Якщо ваш співрозмовник дійсно впевнений в якості та особливостях того, що пропонує, він з радістю дасть вам детальну консультацію. І навпаки, розлогі відповіді, ухилення від них, обіцянки типу «Не хвилюйтесь, все буде добре» без підтвердження фактологічним матеріалом і документами повинні вас насторожити.

Як завжди, чекаємо вас в Центральному відділі продажів і з задоволенням відповімо на всі питання по телефону або при особистій зустрічі.