Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Цікаві факти про будівництво — частина 4

187 метрів і 47 поверхів — в Іспанії нарешті добудували найвищий в ЄС житловий будинок.
Цікаві факти про будівництво — частина 4

Після 17 років будівництва і зміни декількох власників, у великому курортному місті Бенідормі з'явилася своя пам'ятка — найвищий в Європі житловий будинок Intempo.

Хмарочос складається з двох блоків, з'єднаних нагорі конструкцією у формі ромба. Щоб піднятися на останній поверх, відвідувачу знадобиться трохи менше хвилини — ще один рекорд для житлових будинків Іспанії.

Ціна квартири стартує від 290 000 доларів і досягає 2 285 000 за пентхаус на верхніх поверхах. Незважаючи на кризу, пов'язану з пандемією і різке скорочення потоку туристів, трохи менше половини квартир в Intempo були продані ще до відкриття будівлі. Основна частина квартир була куплена громадянам Іспанії, Росії, Німеччини, Бельгії та скандинавських країн.

Власники Intempo фонд SVPGlobal впевнені — відкриття такої будівлі поверне іноземних туристів в Бенідорм і перетворить його в середземноморське Майямі.

Можливо, саме відкриття Intempo спонукало іспанського художника-графіка Пако Рока відправити Брюса Уейна в Бенідорм в новій серії коміксів Batman: The World