Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

5 вигод при купівлі квартири у забудовника

Основні вигоди при купівлі квартири у забудовника
5 вигод при купівлі квартири у забудовника

Сьогодні на ринку нерухомості величезна кількість пропозицій. Звичайно, всі вони можуть заслуговувати на увагу, але ми все-таки радимо перш за все розглянути варіант покупки житла від забудовника. Нижче наведені лише деякі вигоди, які ви отримаєте, якщо ваш вибір впаде на квартиру в новобудові.

  • Економія. Купуючи квартиру у забудовника, ви можете значно заощадити, особливо якщо оплата відбудеться на ранньому етапі будівництва. Квартира такого ж класу на вторинному ринку однозначно буде дорожче. До того ж, укладаючи угоду з забудовником, ви уникнете витрат на послуги ріелторів.
  • Юридично чиста квартира. Спадкоємці колишнього власника або незаконно виселені громадяни не зможуть претендувати на ваше житло.
  • Стан нової квартири. Це буде дійсно ваша квартира, в якій ніхто до вас не проживав. Новий ремонт від забудовника або своїми силами, нові вікна, двері, сантехніка, нові комунікації.
  • Вільне планування. На відміну від квартир на вторинному ринку, в квартирі від забудовника ви зможете організувати планування під себе. Вам не доведеться платити за перенесення стін і возитися з дозвільними документами на перепланування.
  • Комфорт і безпека. У більшості випадків, на даний момент житлові будинки будуютьс в районах з розвинутою інфраструктурою. У них передбачені система відеоспостереження, охорона території, протипожежна система, паркінг та інші зручності.

Звичайно, ці вигоди стосуються не всіх будівельних компаній. Тому ретельно вибирайте забудовника, консультуйтеся у відділі продажів, перевіряйте документи.