Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Увага!

Ви використовуєте застарілий браузер Internet Explorer. Внаслідок цього сайт може працювати неправильно.

Будь ласка, скачайте та встановіть будь-який інший сучасний браузер. Це дозволить нашому та іншим сайтам продемонструвати більше можливостей.

Скачати сучасний браузер
Ігнорувати проблему і перейти на сайт

Ідеальна квартира для віддаленої роботи

Поради щодо вибору квартири для дистанційної роботи
Ідеальна квартира для віддаленої роботи

ІКарантин позаду, але далеко не всі працівники поспішають повертатися в офіс. Багато компаній і співробітники зробили висновок, що віддалена робота може бути набагато ефективнішою і комфортною, а витрати на утримання офісу та техніки можна скоротити в рази. Однак, виявилося, що далеко не кожне житло підходить для віддаленої роботи. Давайте розбиратися, якою має бути квартира віддаленого співробітника або фрілансера.

Планування

Багато хто відчув на собі, як некомфортно працювати у власній спальні, яка абсолютно не призначена для цього. Тулитися на маленькому столику з ноутбуком і всіма силами ігнорувати родичів. Ідеальне рішення — це окремий кабінет. Про нього краще задуматися ще на стадії вибору квартири. Це може бути невелика кімната, яку запланував забудовник або кімната, яку ви створите самі, відокремивши її від решти площі за допомогою перегородок. Добре, щоб в робочому кабінеті був великий стіл. Над ним можна розмістити полички для книг, документів та інших дрібниць. Наявність вікна і диванчика для відпочинку теж не буде зайвою. Але головне — щоб ви могли усамітнитися, змінити обстановку з домашньої на робочу.

Інфраструктура

Найчастіше, робочі офіси знаходяться в розвинених районах міста. У таких місцях все під рукою — супермаркети, салони краси, кафе, фітнес центри та інше. До цього звикаєш. Переходячи на віддалену роботу хочеться, щоб всі ці атрибути сучасного життя залишилися в пішої доступності. Тому варто вибирати будівлі, що знаходяться саме в таких районах. Подбайте про те, щоб недалеко були присутні дитячі сади і школи, якщо у вас є діти шкільного і дошкільного віку.

Більше рухів

Віддалена робота - це, в переважній більшості випадків, робота за комп'ютером. А сидячий спосіб життя, як відомо, не дуже корисний. Тому рекомендуємо подбати про те, щоб удома був хоча б мінімальний набір тренажерів. Зазвичай достатньо шведської стінки з турником і знімними брусами та вело- або еліптичного тренажера. Такий комплект можна доповнити гантелями або гумовими петлями. Не всі можуть дозволити собі часті походи в спортивний зал. Часто просто не вистачає на це часу. Але для підтримки себе в формі в домашніх умовах, в принципі, досить години щоденних вправ.

У вільний час

Не забувайте відпочивати! Буває, що працюючи вдома, людина втрачає відчуття часу, сидить перед монітором по 16 годин на добу. Так, в цьому, безсумнівно, є перевага, коли дедлайн близький. Але постарайтеся нормувати свій робочий час в інші дні. Щоб відволіктися від трудових годин просто необхідно кардинально міняти обстановку. У цьому допоможуть парки і сквери, розташовані поблизу. Намагайтеся прогулюватися кожен день.

Нові часи диктують нові умови. Змінюється і ставлення до житла. Тепер це не просто місце, куди ви приходите поспати ввечері. Сучасна квартира - це простір, де можна проводити практично весь свій час, не відчуваючи дискомфорту. Працювати, відпочивати, займатися спортом або улюбленим хобі.